#1 2009-06-29 18:28:57

Lily Potter

http://i39.tinypic.com/500j1w.png

Zarejestrowany: 2009-06-27
Posty: 151
Punktów :   

Info

Witam was na pierwszej grze pbf online HP w internecie!

Zapewne wiele z was nie wie, co to znaczy. Ja też nie wiedziałam, zanim nie zaczęłam grać. Nie będę tu podawała konkretnych definicji, ale wytłumaczę na czym polega ta gra.

Zaczynacie od mugola. Bardzo niewdzięczna ranga. Piszecie 10 postów i trafiacie do pierwszego roku w Hogwarcie! I tak aż do ukończenia szkoły. Więcej o rangach dowiecie się TU.
Każda ranga ma przypisaną ilość galeonów, tak zwanego kieszonkowego oraz fasolek wszystkich smaków. Rozpoczynacie grę z 3 podstawowymi zaklęciami. Naukę jednego zaklęcia kupujecie za fasolki. Ilość uzyskiwana z kieszonkowego jest dość marna, więc polecam zdobywanie ich w pojedynkach. Za wygrane otrzymuje się pieniądze i fasolki. Walczyć możecie w HogwartTown w Korytarzach i na Sali Pojedynków.
Za pieniądze kupujecie potrzebne rzeczy takie, jak nowa różdżka, zwierzę, czy inne drobiazgi.
Życie towarzyskie odbywa się w HogwartTown. Na błoniach, w Pokojach Wspólnych. To jest tylko dla was. Tam nie uznajemy spamu, a wszystkie kłótnie należy rozwiązywać w pojedynku na Korytarzu, lub bardziej oficjalnie, z zasadami na Sali Pojedynków.


Galeony:
Fasolki:

Umiejętności:
Zwierze:

Różdżka:
Zaklęcia:

Offline

 

#2 2018-07-20 09:53:06

EmmrasWx28

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2018-07-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Info


Sklep z kosmetykami naturalnymi, drogeria online gwarantuje najniższe ceny i skuteczną, ekologiczną i przyjazną środowisku pielęgnacje włosów, ciała, paznokci.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSztutowo ośrodki wypoczynkowe